1.Sınıf 1.Çıkarma İşlemi Öğreniyorum Pdf Çalışma İndir

23 Aralık 2021 0 By testimiz.com

1.Sınıf 1.Çıkarma İşlemi Öğreniyorum

[pdf-embedder url=”https://testimiz.com/wp-content/uploads/2020/09/1.Cikarma-Islemi-Ogreniyorum.pdf” title=”1.Çıkarma İşlemi Öğreniyorum”]

       1.Sınıf Matematik 1.Çıkarma İşlemi Öğreniyorum Çalışması Hakkında:

Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışması özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışmasını indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf çalışması görebilirsiniz. Lakin Pdf Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışmasını sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışması öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışması genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışması için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

çalışmasımiz.com

      Çıkarma İşlemi Öğreniyorum Çalışmasınin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışması hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışmasında ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışması alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışmasının başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışması özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışması genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışmasınin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışmasının telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Çıkarma İşlemi Öğreniyorum çalışması ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…