1. Sınıf İlkokuma Yazma E Sesi Çalışmaları Pdf

1. Sınıf İlkokuma Yazma E Sesi Çalışmaları Pdf

1.Sınıf İlkokuma Yazma E Sesi Çalışmaları   e Sesini Bulma ve Tanıma İNDİR Sesini Kavrama İNDİR e Sesi Yazma Alıştırmaları İNDİR Yazma Çalışması İNDİR E Sesini Yazma ve Okuma İNDİR  e Değerlendirme İNDİR        1. Sınıf İlkokuma Yazma E Sesi Çalışmaları Hakkında: E Sesi çalışması özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. […]

1.Sınıf İlkokuma Yazma E Sesi Çalışmaları

 

e Sesini Bulma ve Tanıma İNDİR

Sesini Kavrama İNDİR

e Sesi Yazma Alıştırmaları İNDİR

Yazma Çalışması İNDİR

E Sesini Yazma ve Okuma İNDİR

 e Değerlendirme İNDİR

       1. Sınıf İlkokuma Yazma E Sesi Çalışmaları Hakkında:

E Sesi çalışması özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf E Sesi çalışmasını indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf çalışması görebilirsiniz. Lakin Pdf E Sesi çalışmasını sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle E Sesi çalışması öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

E Sesi çalışması genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle E Sesi çalışması için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

çalışmasımiz.com

      E Sesi Çalışmasınin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle E Sesi çalışması hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani E Sesi çalışmasında ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik E Sesi çalışması alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle E Sesi çalışmasının başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF E Sesi çalışması özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF E Sesi çalışması genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü E Sesi çalışmasınin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle E Sesi çalışmasının telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle E Sesi çalışması ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM