1.Sınıf Matematik 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma Konu Testi

2 Ekim 20200Yazar:testimiz.com

1.Sınıf Matematik 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma

 

1.Sınıf 10'a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma

TEBRİKLER.

1.Sınıf 10'a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma

Testini Başarıyla Tamamladınız.

Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: %%SCORE%%

Başarı Yüzdeniz:  %%PERCENTAGE%%

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Soru 1

… + 4 = 8 işleminde verilmeyen toplanan hangisidir?

A
4
B
12
C
5
Soru 2

… + 4 = 7 işleminde verilmeyen toplanan hangisidir?

A
2
B
11
C
3
Soru 3

… + 3 = 9 işleminde verilmeyen toplanan hangisidir?

A
4
B
5
C
6
Soru 4

     2

+   ...  

   10   işlemininde verilmeyen toplanın hangisidir?

A
7
B
8
C
9
Soru 5

     ..

+   5  

   10   işlemininde verilmeyen toplanın hangisidir?

A
5
B
4
C
6
Soru 6

4 + .. = 9 işleminde verilmeyen toplanan hangisidir?

A
4
B
5
C
3
Soru 7

     4

+   ...  

     7   işlemininde verilmeyen toplanın hangisidir?

A
4
B
3
C
2
Soru 8

     3

+   ...  

     9   işlemininde verilmeyen toplanın hangisidir?

A
7
B
5
C
6
Soru 9

5 + .. = 8 işleminde verilmeyen toplanan hangisidir?

A
3
B
13
C
5
Soru 10

     6

+   ...  

    10    işleminde verilmeyen toplanın hangisidir?

A
4
B
3
C
2
Sınavı tamamlamak için butona tıklayınız, yanlışlarınız gösterilecektir. Sonuçları al.
10 tamamladınız.
Liste
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

 

… + 4 = 8 işleminde verilmeyen toplanan hangisidir?
5 + .. = 8 işleminde verilmeyen toplanan hangisidir?
… + 4 = 7 işleminde verilmeyen toplanan hangisidir?
4 + .. = 9 işleminde verilmeyen toplanan hangisidir?
… + 3 = 9 işleminde verilmeyen toplanan hangisidir?
 •      4
 • +   …  
 •      7   işlemininde verilmeyen toplanın hangisidir?
 •      ..
 • +   5  
 •    10   işlemininde verilmeyen toplanın hangisidir?
 •      3
 • +   …  
 •      9   işlemininde verilmeyen toplanın hangisidir?
 •      2
 • +   …  
 •    10   işlemininde verilmeyen toplanın hangisidir?
 •      6
 • +   …  
 •     10    işlemininde verilmeyen toplanın hangisidir?

 

       1.Sınıf Matematik 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma Konu Testi:

      Bu metin özetle teknik bir metindir. Özellikle 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testini tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu çalışma sanal ortamda yapılan interaktif ya da online bir çalışmadır. 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma konu testini çözmek için Başlat bağlantısını tıklayınız. Önceki yada sonraki soruyu görmek için alttaki yön tuşlarını kullanmalısınız. Ancak 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testinde liste bağlantısından istediğiniz soruyu görebilirsiniz. Listede cevapladığınız sorular renkli görünecektir. 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testinde yapmadığınız soruları buradan görebilirsiniz. Ayrıca 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testini değerlendirmeden liste bölümünden doğru-yanlış cevapları görebilirsiniz. Ancak sonuçları al butonuna basınca karşınıza 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testini değerlendirme ekranı çıkacaktır. Böylece ekranda 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testi değerlendirme raporu ve öğretmen görüşü yer alacaktır. Bu görüşleri dikkate almanız özellikle öğrenmenize katkı sağlayacaktır. Bununla birlikte alt ekranda 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testi ile ilgili cevapları kontrol edebilirsiniz.

      İnteraktif 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma Testi:

Test çözmek aynı zamanda etkili bir öğrenme yöntemidir. 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testi özellikle bireysel öğrenmeyi sağlamak için hazırlanmıştır. İnteraktif 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testi özellikle eğitim programları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle özenli ve kaliteli bir çalışmadır. 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma test çalışması oluşturulurken MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Ayrıca 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testi güncel bir çalışmadır. Özellikle sınıf içi çalışmalardan yararlanılmıştır. Testler genellikle ders kitabı içeriklerinden oluşturulmuştur. Böylelikle test başarısı artırılmıştır.

testimiz.com

      Test ve Çalışma Yapısı:

      Test yazmak uzmanlık ister. 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma Testi alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanmıştır. Konu ya da ünite testleri 10, 12, 15 veya 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Ancak testimiz sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekten meydana gelmektedir. Genellikle 1,2 ve 3.sınıflarda 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede özellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Bu nedenle 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir. Lakin 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testi için her sorunun bir cevap hakkı vardır. Ancak istediğiniz zaman cevap seçeneğini değiştirebilirsiniz.

      İnteraktif Test Çalışması:

       İnteraktif veya online test çalışması sanal etkileşimli bir çalışmadır. 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testi aynı zamanda öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Genellikle interaktif testler dinamik bir yapıya sahiptir. Yani tekrar tekrar çözme imkanı verir. Diğer yandan 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testinde soru ve seçenekler her tekrarda yer değiştirecektir. Yani 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testini her tekrarda yeni bir çalışma karşınıza çıkacaktır. Ayrıca 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testini akıllı tahtalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü akıllı tahtalarla yüzde yüz uyumludur. 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testini tablet ya da telefonlardan da rahatlıkla çözebilirsiniz. Yani 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testi mobil uyumludur. Diğer yandan cihazınıza mobil uygulamayı indirip yükleyebilirsiniz.

 

testimiz.com.tr

      Telif Hakkı:

      Çalışmaların intihal denetimine özellikle önem verilmektedir. İnteraktif 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Özellikle 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testinin özgün olmasına özen gösterilmiştir. Diğer yandan 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle 10’a Kadar Toplama İşleminde Verilmeyeni Bulma testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…