2.Sınıf Matematik 1.Ünite Testleri

2.Sınıf Matematik 1.Ünite Testleri

2.Sınıf Matematik 1.Ünite Testleri

Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi

Onluk Bozmadan Çıkarma İşlemi

Eldeli Toplama İşlemi

Eldesiz Toplama İşlemi

En Yakın Onluğa Yuvarlama

Sayıları Karşılaştıralım ve Sıralayalım

Sayı Örüntüleri

5 er 10 ar Ritmik Sayma

4 er Ritmik Sayma

3 er Ritmik Sayma

2 şer Ritmik Sayma

Ritmik Saymalar

Basamak Değerini Bulalım

Doğal Sayıları Okuma

Onluk Birlik

Deste ve Düzine

1.Ünite

Doğal Sayılar

Toplama İşlemi

Çıkarma İşlemi

 

       2.Sınıf Matematik 1.Ünite Kazanım Testleri Hakkında:

      Ünite Testlerinin Oluşturulması:

      İnteraktif 2.Sınıf Matematik 1.Ünite konu testleri İnteraktif veya etkileşimli çalışmalardan oluşmuştur. Üstelik 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle hazırlanmıştır. Ayrıca 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri MEB eğitim programlarına göre düzenlenmiştir. Çünkü 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Online 2.Sınıf Matematik 1.Ünite çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü 2.Sınıf Matematik 1.Ünite hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik 2.Sınıf Matematik 1.Ünite konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testlerinin başarısını artırmaktadır. Sanal 2.Sınıf Matematik 1.Ünite tesleri için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

      Konu Testlerinin Hazırlanışı:

      İnteraktif 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri genellikle çoktan seçmeli sorulardan oluşturulmuştur. Çünkü seçenek sayısı 2.Sınıf Matematik 1.Ünite kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. Ancak 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede genellikle 4 seçenek tercih edilmiştir. Online 2.Sınıf Matematik 1.Ünite etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Ancak istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü kalıcı öğrenme için tekrar önemlidir. Çünkü 2.Sınıf Matematik 1.Ünite sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Böylece her tekrarınızda yeni bir test göreceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

testimiz.com

      Ünite Testlerinin Özellikleri:

      Online 2.Sınıf Matematik 1.Ünite konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri online çözmek üzere hazırlanmıştır. Çünkü 2.Sınıf Matematik 1.Ünite çalışma testleri sanal etkileşimli çalışmalardır. Bunun yanında 2.Sınıf Matematik 1.Ünite konu testlerini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü 2.Sınıf Matematik 1.Ünite kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testini çözerken atık oluşmaz.

.

      Konu Testleri Telif Hakkı:

      İnteraktif 2.Sınıf Matematik 1.Ünite etkileşim testleri kısacası genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testlerini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle 2.Sınıf Matematik 1.Ünite konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com 2.Sınıf Matematik 1.Ünite kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak 2.Sınıf Matematik 1.Ünite testlerinin kullanımı özel izne tabidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.