2.Sınıf Bireysel Farklılıklarımız Test

2.Sınıf Bireysel Farklılıklarımız Test

2.Sınıf Bireysel Farklılıklarımız

Test Çöz

 

Aşağıdakilerden hangisi fiziksel özelliklerimizden birisidir?
Hangisi arkadaşlarımızla ortak bir özelliğimizdir?
Aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır?
Hangisi olumlu bir kişisel özelliktir?
Aşağıdakilerden hangisi fiziksel bir özelliktir?
2/G sınıfındaki çocukların ortak yönleri nedir?
Aşağıdakilerden hangisi fiziksel farklılıklarımızdan birisidir?
İfadelerden hangisi yanlıştır?
Aşağıda verilen bilgilerden hangisi yanlıştır?
Hangisi yanlıştır?
Aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır?
Hangisi fiziksel farklılıktır?

      2.Sınıf Bireysel Farklılıklarımız Test Hakkında:

       Bireysel Farklılıklarımız uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Bireysel Farklılıklarımız Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Bireysel Farklılıklarımız konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Bireysel Farklılıklarımız testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Bireysel Farklılıklarımız testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Bireysel Farklılıklarımız testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Bireysel Farklılıklarımız kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Bireysel Farklılıklarımız çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Bireysel Farklılıklarımız testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Bireysel Farklılıklarımız testinin başarısını artırmaktadır. Online Bireysel Farklılıklarımız testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Bireysel Farklılıklarımız Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Bireysel Farklılıklarımız test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Bireysel Farklılıklarımız konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Bireysel Farklılıklarımız kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Bireysel Farklılıklarımız çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Bireysel Farklılıklarımız etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Bireysel Farklılıklarımız testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Bireysel Farklılıklarımız sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Bireysel Farklılıklarımız testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Bireysel Farklılıklarımız Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Bireysel Farklılıklarımız konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Bireysel Farklılıklarımız testi online çözülür. Çünkü Bireysel Farklılıklarımız çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Bireysel Farklılıklarımız konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Bireysel Farklılıklarımız test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Bireysel Farklılıklarımız kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Bireysel Farklılıklarımız testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Bireysel Farklılıklarımız Testi Telif Hakkı:

Bireysel Farklılıklarımız etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Bireysel Farklılıklarımız testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Bireysel Farklılıklarımız konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Bireysel Farklılıklarımız kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Bireysel Farklılıklarımız testinin kullanımı özel izne tabidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aylin öztürk dedi ki:

    Beyendim sorulari

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.