2.Sınıf Birlikten Kuvvet Doğar Test

2.Sınıf Birlikten Kuvvet Doğar Test

2.Sınıf Birlikten Kuvvet Doğar

Test Çöz

İndir

 

1. Aşağıdakilerden hangisi sınıfınızda arkadaşlarınız ile birlikte çalışarak yapacağınız bir etkinlik konusudur?
2. Grup çalışmaları ile ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?
3. Grup çalışmaları ile ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?
4. Grup çalışmalarında yapılacak işlerin grup üyelerine paylaştırılmasına ne denir?
5. Grup çalışmalarında aldığımız görevi yerine getirmek aşağıdakilerden hangisidir?
6. Aşağıdakilerden hangisini yaparsak grup arkadaşlarımızın güvenini kazanırız?
7. Aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır?
8. Aşağıdakilerden hangisi grup çalışmalarında sorumluluklarımızdan birisi değildir?
9. Aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır?
10. Grup çalışmalarıyla ilgili aşağıdakilerden hangisi doğrudur?
11. “Grup çalışması yapmak için altı arkadaş grup oluşturmuştur.” Grup üyeleri ilk olarak hangisini yapmalıdır?
12. Aşağıdakilerden hangisi grup başkanının özelliklerinden birisi olmaz?

       2.Sınıf Grup Çalışmalarımız Konu Testi Hakkında:

       Grup Çalışmalarımız uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Grup Çalışmalarımız Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Grup Çalışmalarımız konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Grup Çalışmalarımız testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Grup Çalışmalarımız testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Grup Çalışmalarımız testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Grup Çalışmalarımız kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Grup Çalışmalarımız çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Grup Çalışmalarımız testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Grup Çalışmalarımız testinin başarısını artırmaktadır. Online Grup Çalışmalarımız testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Grup Çalışmalarımız Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Grup Çalışmalarımız test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Grup Çalışmalarımız konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Grup Çalışmalarımız kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Grup Çalışmalarımız çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Grup Çalışmalarımız etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Grup Çalışmalarımız testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Grup Çalışmalarımız sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Grup Çalışmalarımız testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Grup Çalışmalarımız Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Grup Çalışmalarımız konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Grup Çalışmalarımız testi online çözülür. Çünkü Grup Çalışmalarımız çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Grup Çalışmalarımız konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Grup Çalışmalarımız test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Grup Çalışmalarımız kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Grup Çalışmalarımız testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Grup Çalışmalarımız Testi Telif Hakkı:

Grup Çalışmalarımız etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Grup Çalışmalarımız testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Grup Çalışmalarımız konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Grup Çalışmalarımız kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Grup Çalışmalarımız testinin kullanımı özel izne tabidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.