2.Sınıf Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması Pdf İndir

12 Şubat 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması

ONLİNE ÇÖZ

 

       2.Sınıf Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması Testi Hakkında:

      Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Farklı Örüntüler Oluşturma Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…