2.Sınıf Hayat Bilgisi Güvenli Hayat Testi Pdf İndir

15 Şubat 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Hayat Bilgisi Güvenli Hayat Testi

 

       2.Sınıf Hayat Bilgisi Güvenli Hayat Testi Hakkında:

      Güvenli Hayat testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Güvenli Hayat testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Güvenli Hayat testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Güvenli Hayat testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Güvenli Hayat testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Güvenli Hayat testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Güvenli Hayat Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Güvenli Hayat testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Güvenli Hayat testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Güvenli Hayat testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Güvenli Hayat testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Güvenli Hayat testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Güvenli Hayat testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Güvenli Hayat testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Güvenli Hayat testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Güvenli Hayat testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…