2.Sınıf Hayat Bilgisi Güvenli Yolculuk Yapıyoruz Testi Pdf İndir

15 Şubat 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Hayat Bilgisi Güvenli Yolculuk Yapıyoruz Testi

 

       2.Sınıf Hayat Bilgisi Güvenli Yolculuk Yapıyoruz Testi Hakkında:

      Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Güvenli Yolculuk Yapıyoruz Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Güvenli Yolculuk Yapıyoruz testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…