2.Sınıf Hayat Bilgisi Kıyafet Seçerken Testi Pdf İndir

14 Şubat 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Hayat Bilgisi Kıyafet Seçerken Testi

 

 

       2.Sınıf Hayat Bilgisi Kıyafet Seçerken Testi Hakkında:

      Kıyafet Seçerken testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Kıyafet Seçerken testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Kıyafet Seçerken testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Kıyafet Seçerken testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Kıyafet Seçerken testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Kıyafet Seçerken testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Kıyafet Seçerken Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Kıyafet Seçerken testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Kıyafet Seçerken testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Kıyafet Seçerken testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Kıyafet Seçerken testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Kıyafet Seçerken testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Kıyafet Seçerken testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Kıyafet Seçerken testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Kıyafet Seçerken testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Kıyafet Seçerken testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…