2.Sınıf İngilizce Testleri

31 Temmuz 2019 0 By testimiz.com

2.Sınıf İngilizce Testleri

Unıt 1 Words

Unıt 2 Frıends

2.Sınıf Unıt 3 In The Classroom

Unıt 4 Numbers

Unıt 5 Colours

2.Sınıf Unıt 6 In The Playground

Unıt 7 Body Parts

Unıt 9 Fruıts

2.Sınıf Unıt 10 Anımals

 

       2.Sınıf İngilizce Testleri Hakkında:

      Ünite Testlerinin Oluşturulması:

      İnteraktif İngilizce konu testleri İnteraktif veya etkileşimli çalışmalardan oluşmuştur. Üstelik İngilizce testleri içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle hazırlanmıştır. Ayrıca İngilizce testleri MEB eğitim programlarına göre düzenlenmiştir. Çünkü İngilizce testleri hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Online İngilizce çalışma testlerinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü İngilizce hazırlık testleri öğrenme hedeflidir. Üstelik İngilizce konu testleri hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar İngilizce testlerinin başarısını artırmaktadır. Sanal İngilizce tesleri için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşınız.

      Konu Testlerinin Hazırlanışı:

      İnteraktif İngilizce testleri genellikle çoktan seçmeli sorulardan oluşturulmuştur. Çünkü seçenek sayısı İngilizce kazanım testlerinin zorluk seviyesini belirler. Ancak İngilizce testleri için 4.sınıf ve ikinci kademede genellikle 4 seçenek tercih edilmiştir. Online İngilizce etkileşim testlerinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Ancak istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim İngilizce testlerini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü kalıcı öğrenme için tekrar önemlidir. Çünkü İngilizce sanal testlerinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Böylece her tekrarınızda yeni bir test göreceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli İngilizce testlerinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

testimiz.com

      Ünite Testlerinin Özellikleri:

      Online İngilizce konu testleri özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif İngilizce testleri online çözmek üzere hazırlanmıştır. Çünkü İngilizce çalışma testleri sanal etkileşimli çalışmalardır. Bunun yanında İngilizce konu testlerini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli İngilizce testleri çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü İngilizce kazanım testlerini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece İngilizce testini çözerken atık oluşmaz.

.

      Konu Testleri Telif Hakkı:

      İnteraktif İngilizce etkileşim testleri kısacası genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak İngilizce testlerini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle İngilizce konu testleri telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com İngilizce kazanım testleri telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak İngilizce testlerinin kullanımı özel izne tabidir.