2.Sınıf Unıt 4 Numbers Testimiz

9 Kasım 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Unıt 4 Numbers Test Çöz

2.Sınıf Unıt 3 In The Classroom

TEBRİKLER.

2.Sınıf Unıt 3 In The Classroom

Testini Başarıyla Tamamladınız.

Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: %%SCORE%%

Başarı Yüzdeniz:  %%PERCENTAGE%%

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Soru 1
Görseli anlatan şıkkı işaretleyiniz.
A
Draw a picture
B
Clean the board!
C
Cut the paper
Soru 2
Show me your________________.
A
Finger
B
Eye
C
Arm
Soru 3
Görselde olmayan şıkkı işaretleyiniz.  
A
Pencil
B
Book
C
Table
Soru 4
Görsele uygun şıkkı işaretleyiniz.
A
Pencil
B
Pencil case
C
Pen
Soru 5
Görseli en iyi anlatan şıkkı seçiniz.
A
Chair
B
School bag
C
Rubber
Soru 6
Görseli anlatan şıkkı işaretleyiniz.
A
Look at the picture
B
Sit down!
C
Give me the book
Soru 7
Show me a ______________.
A
Scissors
B
Pencil sharpener
C
Rubber
Soru 8
Görseli anlatan şıkkı işaretleyiniz.
A
Close
B
Look
C
Ask
Soru 9
Görseli anlatan şıkkı işaretleyiniz.
A
Draw
B
Speak
C
Listen
Soru 10
Görseli en iyi anlatan şıkkı seçiniz.
A
Pencil
B
Book
C
Crayon
Sınavı tamamlamak için butona tıklayınız, yanlışlarınız gösterilecektir. Sonuçları al.
10 tamamladınız.
Liste
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

  Etkileşimli Sözcük Çalışması

      2.Sınıf Unıt 4 Numbers Test Çöz Hakkında:

       Unıt 4 Numbers uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Unıt 4 Numbers Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Unıt 4 Numbers konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Unıt 4 Numbers testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Unıt 4 Numbers testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Unıt 4 Numbers testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Unıt 4 Numbers kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Unıt 4 Numbers çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Unıt 4 Numbers testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Unıt 4 Numbers testinin başarısını artırmaktadır. Online Unıt 4 Numbers testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Unıt 4 Numbers Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Unıt 4 Numbers test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Unıt 4 Numbers konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Unıt 4 Numbers kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Unıt 4 Numbers çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Unıt 4 Numbers etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Unıt 4 Numbers testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Unıt 4 Numbers sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Unıt 4 Numbers testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Unıt 4 Numbers Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Unıt 4 Numbers konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Unıt 4 Numbers testi online çözülür. Çünkü Unıt 4 Numbers çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Unıt 4 Numbers konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Unıt 4 Numbers test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Unıt 4 Numbers kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Unıt 4 Numbers testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Unıt 4 Numbers Testi Telif Hakkı:

Unıt 4 Numbers etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Unıt 4 Numbers testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Unıt 4 Numbers konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Unıt 4 Numbers kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Unıt 4 Numbers testinin kullanımı özel izne tabidir.