2.Sınıf Unıt 5 Colours Testimiz

9 Kasım 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Unıt 5 Colours Test Çöz

2.Sınıf Unıt 5 Colours

TEBRİKLER.

2.Sınıf Unıt 5 Colours

Testini Başarıyla Tamamladınız.

Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: %%SCORE%%

Başarı Yüzdeniz:  %%PERCENTAGE%%

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Soru 1
It is _______________
A
Green
B
Orange
C
Gray
Soru 2
What colour is this?

It is ____________.

A
Purple
B
Yellow
C
Pink
Soru 3
It is_________________.
A
Pink
B
Black
C
Gray
Soru 4
It is_____________.  
A
Purple
B
Pink
C
Yellow
Soru 5
They are_________
A
Brown
B
Orange
C
Black
Soru 6
What colour is this?
A
Blue
B
Gray
C
Green
Soru 7
It is __________.
A
Black
B
Purple
C
Red
Soru 8
What colour is this?  
A
Yellow
B
White
C
Pink
Soru 9
What colour is this?
A
Orange
B
Pink
C
Yellow
Soru 10
Zero is_____________.
A
Red
B
Green
C
Brown
Sınavı tamamlamak için butona tıklayınız, yanlışlarınız gösterilecektir. Sonuçları al.
10 tamamladınız.
Liste
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

Etkileşimli Sözcük Çalışması

       2.Sınıf Unıt 5 Colours Test Çöz Hakkında:

       Unıt 5 Colours uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Unıt 5 Colours Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Unıt 5 Colours konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Unıt 5 Colours testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Unıt 5 Colours testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Unıt 5 Colours testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Unıt 5 Colours kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Unıt 5 Colours çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Unıt 5 Colours testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Unıt 5 Colours testinin başarısını artırmaktadır. Online Unıt 5 Colours testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Unıt 5 Colours Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Unıt 5 Colours test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Unıt 5 Colours konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Unıt 5 Colours kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Unıt 5 Colours çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Unıt 5 Colours etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Unıt 5 Colours testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Unıt 5 Colours sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Unıt 5 Colours testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Unıt 5 Colours Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Unıt 5 Colours konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Unıt 5 Colours testi online çözülür. Çünkü Unıt 5 Colours çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Unıt 5 Colours konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Unıt 5 Colours test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Unıt 5 Colours kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Unıt 5 Colours testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Unıt 5 Colours Testi Telif Hakkı:

Unıt 5 Colours etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Unıt 5 Colours testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Unıt 5 Colours konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Unıt 5 Colours kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Unıt 5 Colours testinin kullanımı özel izne tabidir.