2.Sınıf Unıt 8 Pets Testimiz

9 Kasım 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Unıt 8 Pets Test Çöz

2.Sınıf Unıt 8 Pets

TEBRİKLER.

2.Sınıf Unıt 8 Pets

Testini Başarıyla Tamamladınız.

Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: %%SCORE%%

Başarı Yüzdeniz:  %%PERCENTAGE%%

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Soru 1
This is a____________
A
Hen
B
Cock
C
Shark
Soru 2
Kelimenin eksik harfini doğru tamamlayan şıkkı seçiniz.

HO_SE

 
A
R
B
C
C
B
Soru 3
 What is this?

____________.

 
A
This is a horse
B
This is a frog
C
This is a rabbit.
Soru 4
What it is this?
A
Parrot
B
Donkey
C
turkey
Soru 5
There is a _____   in the room.  
A
Cock
B
Mouse
C
Hamster
Soru 6
Görsele uygun şıkkı seçiniz
A
Cock
B
Hen
C
Butterfly
Soru 7
Görsele uygun şıkkı seçiniz.
A
Turtle
B
Cat
C
Snake
Soru 8
How many cats are there under the bed?

There are___________ cats.

 
A
4
B
2
C
3
Soru 9

__________ is the duck?

It is________ the box.

 
A
Where / in
B
What / on
C
Where / at
Soru 10
Gruplandırmada farklı olan şıkkı seçiniz.
A
Goat
B
Shark
C
Fish
Sınavı tamamlamak için butona tıklayınız, yanlışlarınız gösterilecektir. Sonuçları al.
10 tamamladınız.
Liste
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

Etkileşimli Sözcük Çalışması

      2.Sınıf Unıt 8 Pets Test Çöz Hakkında:

       Unıt 8 Pets uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Unıt 8 Pets Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Unıt 8 Pets konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Unıt 8 Pets testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Unıt 8 Pets testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Unıt 8 Pets testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Unıt 8 Pets kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Unıt 8 Pets çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Unıt 8 Pets testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Unıt 8 Pets testinin başarısını artırmaktadır. Online Unıt 8 Pets testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Unıt 8 Pets Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Unıt 8 Pets test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Unıt 8 Pets konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Unıt 8 Pets kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Unıt 8 Pets çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Unıt 8 Pets etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Unıt 8 Pets testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Unıt 8 Pets sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Unıt 8 Pets testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Unıt 8 Pets Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Unıt 8 Pets konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Unıt 8 Pets testi online çözülür. Çünkü Unıt 8 Pets çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Unıt 8 Pets konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Unıt 8 Pets test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Unıt 8 Pets kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Unıt 8 Pets testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Unıt 8 Pets Testi Telif Hakkı:

Unıt 8 Pets etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Unıt 8 Pets testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Unıt 8 Pets konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Unıt 8 Pets kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Unıt 8 Pets testinin kullanımı özel izne tabidir.