2.Sınıf Kendimizi Tanıtıyoruz Test

9 Eylül 2023 0 By testimiz.com

2.Sınıf Kendimizi Tanıtıyoruz

Test Çöz

 

Büyüdükçe aşağıdakilerden hangisi değişmez?
Aşağıdakilerden hangisi büyüdükçe değişmez?
Hangisini 2.sınıf öğrencisi Ezgi tek başına yapamaz?
Ege’nin kıyafetlerini dolabına asabilmesi için aşağıdakilerden hangisi olmalı?
Aşağıdakilerden hangisi 2.sınıf öğrencisi Beren’in yapabileceği işlerden birisi değildir?
Bilge, aşağıdakilerden hangisini büyüdükçe yapabilir?
Mehmet Polat, aşağıdakilerden hangisini en son yapamaya başlamıştır?
Büyüdükçe aşağıdakilerden hangisi değişmez?
Futbol oynamak yetenek işidir. Bu yeteneğimizin gelişmesi için aşağıdakilerden hangisinin gelişmesi gerekir?
Büyüdükçe aşağıdaki özelliklerimizden hangisi değişir?
Aşağıdakilerden hangisini büyüdükçe en son yapabiliriz?
Hangisini daha önceleri yapabiliyorduk?

      2.Sınıf Kendimizi Tanıtıyoruz Test Hakkında:

       Kendimizi Tanıyoruz uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Kendimizi Tanıyoruz Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Kendimizi Tanıyoruz konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Kendimizi Tanıyoruz testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Kendimizi Tanıyoruz testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Kendimizi Tanıyoruz testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Kendimizi Tanıyoruz kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Kendimizi Tanıyoruz çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Kendimizi Tanıyoruz testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Kendimizi Tanıyoruz testinin başarısını artırmaktadır. Online Kendimizi Tanıyoruz testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Kendimizi Tanıyoruz Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Kendimizi Tanıyoruz test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Kendimizi Tanıyoruz konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Kendimizi Tanıyoruz kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Kendimizi Tanıyoruz çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Kendimizi Tanıyoruz etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Kendimizi Tanıyoruz testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Kendimizi Tanıyoruz sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Kendimizi Tanıyoruz testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Kendimizi Tanıyoruz Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Kendimizi Tanıyoruz konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Kendimizi Tanıyoruz testi online çözülür. Çünkü Kendimizi Tanıyoruz çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Kendimizi Tanıyoruz konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Kendimizi Tanıyoruz test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Kendimizi Tanıyoruz kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Kendimizi Tanıyoruz testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Kendimizi Tanıyoruz Testi Telif Hakkı:

Kendimizi Tanıyoruz etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Kendimizi Tanıyoruz testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Kendimizi Tanıyoruz konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Kendimizi Tanıyoruz kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Kendimizi Tanıyoruz testinin kullanımı özel izne tabidir.