2.Sınıf Matematik Bölme İşlemi Yapalım Testi Pdf İndir

13 Şubat 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Matematik Bölme İşlemi Yapalım Testi

 

       2.Sınıf Matematik Bölme İşlemi Yapalım Testi Hakkında:

      Bölme İşlemi Yapalım testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Bölme İşlemi Yapalım testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Bölme İşlemi Yapalım testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Bölme İşlemi Yapalım testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Bölme İşlemi Yapalım testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Bölme İşlemi Yapalım testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Bölme İşlemi Yapalım Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Bölme İşlemi Yapalım testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Bölme İşlemi Yapalım testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Bölme İşlemi Yapalım testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Bölme İşlemi Yapalım testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Bölme İşlemi Yapalım testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Bölme İşlemi Yapalım testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Bölme İşlemi Yapalım testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Bölme İşlemi Yapalım testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Bölme İşlemi Yapalım testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…