2.Sınıf Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması Pdf İndir

6 Mart 2023 0 By testimiz.com

2.Sınıf Çarpma İşlemi Problem Çözme

2.S Çarpma İşlemi Problemleri 1

 

       2.Sınıf Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması Testi Hakkında:

      Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Çarpma İşlemi Problem Çözme Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…