2.Sınıf Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması Pdf İndir

6 Mart 2023 0 By testimiz.com

2.Sınıf Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi

2.s İki Basamaklı Sayılarla Çarpma İşlemi

       2.Sınıf Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması Testi Hakkında:

      Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Doğal Sayılarda Çarpma İşlemi Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…