2.Sınıf Geometrik Cisimler Etkinlikleri Pdf İndir

14 Ocak 2023 0 By testimiz.com

2.Sınıf Geometrik Cisimler Etkinlikleri

2.s Geometrik Cisimler

       2.Sınıf Geometrik Cisimler Etkinlikleri Testi Hakkında:

      Geometrik Cisimler Etkinlikleri testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Geometrik Cisimler Etkinlikleri testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Geometrik Cisimler Etkinlikleri testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Geometrik Cisimler Etkinlikleri testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Geometrik Cisimler Etkinlikleri testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Geometrik Cisimler Etkinlikleri testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Geometrik Cisimler Etkinlikleri Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Geometrik Cisimler Etkinlikleri testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Geometrik Cisimler Etkinlikleri testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Geometrik Cisimler Etkinlikleri testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Geometrik Cisimler Etkinlikleri testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Geometrik Cisimler Etkinlikleri testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Geometrik Cisimler Etkinlikleri testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Geometrik Cisimler Etkinlikleri testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Geometrik Cisimler Etkinlikleri testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Geometrik Cisimler Etkinlikleri testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…