2.Sınıf Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme Pdf İndir

14 Ocak 2023 0 By testimiz.com

2.Sınıf Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme

2.s Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme

 

      2.Sınıf Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme  Hakkında:

      Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Geometrik Cisimler Süreç Değerlendirme testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…