2.Sınıf Matematik Geometrik Cisimler Testi Pdf İndir

13 Ocak 2022 0 By testimiz.com

2.Sınıf Matematik Geometrik Cisimler Testi

ONLİNE ÇÖZ

13. Geometrik Cisimler

       2.Sınıf Matematik Geometrik Cisimler Testi Hakkında:

Geometrik Cisimler testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Geometrik Cisimler testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Geometrik Cisimler testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Geometrik Cisimler testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

Geometrik Cisimler testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Geometrik Cisimler testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Geometrik Cisimler Testinin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Geometrik Cisimler testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Geometrik Cisimler testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Geometrik Cisimler testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Geometrik Cisimler testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Geometrik Cisimler testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Geometrik Cisimler testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Geometrik Cisimler testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Geometrik Cisimler testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Geometrik Cisimler testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…