2.Sınıf Geometrik Cisimler ve Şekiller Test Pdf İndir

14 Ocak 2023 0 By testimiz.com

2.Sınıf Geometrik Cisimler ve Şekiller Test

Test Çöz

58.Geometrik Cisimler Ve Şekiller Değerlendirme

 

 

      2.Sınıf Geometrik Cisimler ve Şekiller Test Hakkında:

      Geometrik Cisimler ve Şekiller testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Geometrik Cisimler ve Şekiller testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Geometrik Cisimler ve Şekiller testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Geometrik Cisimler ve Şekiller testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Geometrik Cisimler ve Şekiller testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Geometrik Cisimler ve Şekiller testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Geometrik Cisimler ve Şekiller Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Geometrik Cisimler ve Şekiller testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Geometrik Cisimler ve Şekiller testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Geometrik Cisimler ve Şekiller testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Geometrik Cisimler ve Şekiller testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Geometrik Cisimler ve Şekiller testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Geometrik Cisimler ve Şekiller testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Geometrik Cisimler ve Şekiller testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Geometrik Cisimler ve Şekiller testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Geometrik Cisimler ve Şekiller testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…