2.Sınıf Matematik Simetri Değerlendirme Testi Pdf İndir

12 Şubat 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Matematik Simetri Değerlendirme Testi

ONLİNE ÇÖZ

       2.Sınıf Matematik Simetri Değerlendirme Testi Hakkında:

Simetri Değerlendirme testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Simetri Değerlendirme testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Simetri Değerlendirme testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Simetri Değerlendirme testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

Simetri Değerlendirme testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Simetri Değerlendirme testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Simetri Değerlendirme Testinin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Simetri Değerlendirme testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Simetri Değerlendirme testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Simetri Değerlendirme testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Simetri Değerlendirme testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Simetri Değerlendirme testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Simetri Değerlendirme testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Simetri Değerlendirme testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Simetri Değerlendirme testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Simetri Değerlendirme testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…