2.Sınıf Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması Pdf İndir

14 Ocak 2023 0 By testimiz.com

2.s Simetri 1

       2.Sınıf Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması Testi Hakkında:

Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması Testinin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Simetrik Şekilleri Bulma Çalışması testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…