2.Sınıf Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki Test Pdf İndir

6 Mart 2023 0 By testimiz.com

2.Sınıf Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki

Toplama Ve Çarpma Arasındaki İlişki

       2.Sınıf Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki Testi Hakkında:

      Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Toplama ve Çarpma Arasındaki İlişki testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…