2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Problemleri Testi Pdf İndir

13 Şubat 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Problemleri Testi

 

       2.Sınıf Matematik Zamanı Ölçme Problemleri Testi Hakkında:

      Zamanı Ölçme Problemleri testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Zamanı Ölçme Problemleri testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Zamanı Ölçme Problemleri testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Zamanı Ölçme Problemleri testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Zamanı Ölçme Problemleri testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Zamanı Ölçme Problemleri testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Zamanı Ölçme Problemleri Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Zamanı Ölçme Problemleri testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Zamanı Ölçme Problemleri testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Zamanı Ölçme Problemleri testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Zamanı Ölçme Problemleri testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Zamanı Ölçme Problemleri testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Zamanı Ölçme Problemleri testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Zamanı Ölçme Problemleri testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Zamanı Ölçme Problemleri testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Zamanı Ölçme Problemleri testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…