2. Sınıf Onluk ve Birliklere Ayırma Test

8 Eylül 2023 1 By testimiz.com

2.Sınıf Onluk ve Birliklere Ayırma

Test Çöz

6 onluk, 7 birlikten oluşan sayı hangisidir?
3 onluk, 4 birlikten oluşan sayı hangisidir?
Hangisinde 6 birlik ve 2 onluk vardır?
Aşağıdakilerden hangisi 4 birlik ve 3 onluktan oluşur?
Hangisi yanlıştır?
Aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?
Hangisi doğrudur?
Sayılardan hangisinin onluk ve birlikleri doğru gösterilmiştir?
Aşağıdaki sayılardan hangisi 7 onluk, 2 birlikten oluşmuştur?
Eşleştirmelerden hangisi yanlıştır?
Aşağıdaki sayıların hangisinde 7 tane onluk vardır?
Sayıların hangisinde 8 tane birlik vardır?

       2.Sınıf Onluk ve Birliklere Ayırma Konu Testi Hakkında:

       Onluk ve Birliklere Ayırma uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Onluk ve Birliklere Ayırma Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Onluk ve Birliklere Ayırma konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Onluk ve Birliklere Ayırma testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Onluk ve Birliklere Ayırma testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Onluk ve Birliklere Ayırma testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Onluk ve Birliklere Ayırma kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Onluk ve Birliklere Ayırma çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Onluk ve Birliklere Ayırma testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Onluk ve Birliklere Ayırma testinin başarısını artırmaktadır. Online Onluk ve Birliklere Ayırma testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Onluk ve Birliklere Ayırma Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Onluk ve Birliklere Ayırma test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Onluk ve Birliklere Ayırma konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Onluk ve Birliklere Ayırma kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Onluk ve Birliklere Ayırma çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Onluk ve Birliklere Ayırma etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Onluk ve Birliklere Ayırma testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Onluk ve Birliklere Ayırma sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Onluk ve Birliklere Ayırma testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Onluk ve Birliklere Ayırma Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Onluk ve Birliklere Ayırma konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Onluk ve Birliklere Ayırma testi online çözülür. Çünkü Onluk ve Birliklere Ayırma çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Onluk ve Birliklere Ayırma konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Onluk ve Birliklere Ayırma test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Onluk ve Birliklere Ayırma kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Onluk ve Birliklere Ayırma testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Onluk ve Birliklere Ayırma Testi Telif Hakkı:

Onluk ve Birliklere Ayırma etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Onluk ve Birliklere Ayırma testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Onluk ve Birliklere Ayırma konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Onluk ve Birliklere Ayırma kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Onluk ve Birliklere Ayırma testinin kullanımı özel izne tabidir.