2.Sınıf Oyun Oynarken Test

9 Eylül 2023 0 By testimiz.com

2.Sınıf Oyun Oynarken

Test Çöz

İndir

 

Oyun oynarken arkadaşınız oyun kurallarına uymazsa hangisini hissedersiniz?
Oynarken arkadaşınız oyun kurallarına uymazsa hangisini hissedersiniz?
Oyuna başlamadan önce aşağıdakilerden hangisini yapmalıyız?
Aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?
Oyunu kazandıktan sonra aşağıdakilerden hangisini yapmalıyız?
Niçin oyun oynarız?
Aşağıdakilerden hangisini yapmak yanlış olur?
Oyun oynarken aşağıdakilerden hangisini yapmak yanlış olur?
İfadelerden hangisi yanlıştır?
Aşağıdakilerden hangisi oyun sırasında dikkat etmemiz gerekenlerden birisi değildir?
Hangisi yanlıştır?
Aşağıdaki ifadelerden hangisi doğrudur?

      2.Sınıf Oyun Oynarken Test Hakkında:

       Oyun Oynarken uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Oyun Oynarken Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Oyun Oynarken konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Oyun Oynarken testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Oyun Oynarken testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Oyun Oynarken testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Oyun Oynarken kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Oyun Oynarken çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Oyun Oynarken testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Oyun Oynarken testinin başarısını artırmaktadır. Online Oyun Oynarken testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Oyun Oynarken Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Oyun Oynarken test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Oyun Oynarken konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Oyun Oynarken kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Oyun Oynarken çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Oyun Oynarken etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Oyun Oynarken testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Oyun Oynarken sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Oyun Oynarken testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Oyun Oynarken Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Oyun Oynarken konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Oyun Oynarken testi online çözülür. Çünkü Oyun Oynarken çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Oyun Oynarken konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Oyun Oynarken test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Oyun Oynarken kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Oyun Oynarken testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Oyun Oynarken Testi Telif Hakkı:

Oyun Oynarken etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Oyun Oynarken testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Oyun Oynarken konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Oyun Oynarken kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Oyun Oynarken testinin kullanımı özel izne tabidir.