2.Sınıf Üçer Ritmik Sayma Test

8 Eylül 2023 0 By testimiz.com

2.Sınıf Üçer Ritmik Sayma Konu Testi

Test Çöz

 

“9-12-15-18-21-…” Yandaki örüntü hangisi ile devam ettirilebilir? 
“27-30-33-36-39-…” Yandaki örüntü hangisi ile devam ettirilebilir? 
“12-15-17-21-24-27-30” Yandaki örüntüde hangisi kuralı bozmaktadır? 
“45-48-51-53-57-60-63” Yandaki örüntüde hangisi kuralı bozmaktadır? 
“81-78-75-73-69-66-63” Yandaki örüntüde hangisi kuralı bozmaktadır? 
“54-51-48-45-42-40-39-36” Yandaki örüntüde hangisi kuralı bozmaktadır? 
30’dan başlayıp 3’er ileri ritmik sayarken hangisini söylemeyiz?
57’den başlayıp 3’er ileri ritmik sayarken hangisini söylemeyiz?
45’den başlayıp ileri 3’er sayarken 4. sırada hangisini söyleriz?
78’den başlayıp ileri 3’er sayarken 5. sırada hangisini söyleriz?
Aşağıdaki 3’er sayma örüntülerinden hangisi doğrudur?
Aşağıdaki 3’er sayma örüntülerinden hangisi yanlıştır?

       2.Sınıf Üçer Ritmik Sayma Konu Testi Hakkında:

       Üçer Ritmik Sayma uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Üçer Ritmik Sayma Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Üçer Ritmik Sayma konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Üçer Ritmik Sayma testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Üçer Ritmik Sayma testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Üçer Ritmik Sayma testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Üçer Ritmik Sayma kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Üçer Ritmik Sayma çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Üçer Ritmik Sayma testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Üçer Ritmik Sayma testinin başarısını artırmaktadır. Online Üçer Ritmik Sayma testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Üçer Ritmik Sayma Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Üçer Ritmik Sayma test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Üçer Ritmik Sayma konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Üçer Ritmik Sayma kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Üçer Ritmik Sayma çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Üçer Ritmik Sayma etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Üçer Ritmik Sayma testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Üçer Ritmik Sayma sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Üçer Ritmik Sayma testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Üçer Ritmik Sayma Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Üçer Ritmik Sayma konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Üçer Ritmik Sayma testi online çözülür. Çünkü Üçer Ritmik Sayma çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Üçer Ritmik Sayma konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Üçer Ritmik Sayma test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Üçer Ritmik Sayma kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Üçer Ritmik Sayma testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Üçer Ritmik Sayma Testi Telif Hakkı:

Üçer Ritmik Sayma etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Üçer Ritmik Sayma testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Üçer Ritmik Sayma konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Üçer Ritmik Sayma kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Üçer Ritmik Sayma testinin kullanımı özel izne tabidir.