2.Sınıf Unıt 1 Words Testimiz

9 Kasım 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Unıt 1 Words Test Çöz

2.Sınıf Unıt 1 Words

TEBRİKLER.

2.Sınıf Unıt 1 Words

Testini Başarıyla Tamamladınız.

Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: %%SCORE%%

Başarı Yüzdeniz:  %%PERCENTAGE%%

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Soru 1
Görsele uygun şıkkı seçiniz.
A
Teacher
B
Doctor
C
Dentist
Soru 2
Görsele uygun şıkkı seçiniz.
A
Book
B
Hamburger
C
Animal
Soru 3
Görsele uygun şıkkı seçiniz.  
A
Doctor
B
Kangaroo
C
Cake
Soru 4
This is_______.
A
Girl
B
Egg
C
A painter
Soru 5
  What is_______?
A
That
B
Microphone
C
Birthday cake
Soru 6
That is an________________.
A
Picnic
B
Aspirin
C
Hospital
Soru 7
Görsele uygun şıkkı seçiniz.
A
Swimming
B
Volleyball
C
Basketball
Soru 8
That is a ____________________
A
Watermelon
B
Cherry
C
Lemon
Soru 9
This is a ______________.  
A
Ball
B
Girl
C
Sky
Soru 10
Ali : What is that?

Ayşe : ___________.

A
That is a car.
B
That is a balloon.
C
That is a
Sınavı tamamlamak için butona tıklayınız, yanlışlarınız gösterilecektir. Sonuçları al.
10 tamamladınız.
Liste
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

Sözcük Çalışması

      2.Sınıf Unıt 1 Words Test Çöz Hakkında:

       Unıt 1 Words uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Unıt 1 Words Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Unıt 1 Words konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Unıt 1 Words testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Unıt 1 Words testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Unıt 1 Words testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Unıt 1 Words kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Unıt 1 Words çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Unıt 1 Words testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Unıt 1 Words testinin başarısını artırmaktadır. Online Unıt 1 Words testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Unıt 1 Words Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Unıt 1 Words test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Unıt 1 Words konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Unıt 1 Words kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Unıt 1 Words çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Unıt 1 Words etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Unıt 1 Words testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Unıt 1 Words sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Unıt 1 Words testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Unıt 1 Words Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Unıt 1 Words konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Unıt 1 Words testi online çözülür. Çünkü Unıt 1 Words çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Unıt 1 Words konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Unıt 1 Words test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Unıt 1 Words kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Unıt 1 Words testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Unıt 1 Words Testi Telif Hakkı:

Unıt 1 Words etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Unıt 1 Words testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Unıt 1 Words konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Unıt 1 Words kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Unıt 1 Words testinin kullanımı özel izne tabidir.