2.Sınıf Unıt 7 Body Parts Testimiz

9 Kasım 2021 0 By testimiz.com

2.Sınıf Unıt 7 Body Parts Test Çöz

2.Sınıf Unıt 7 Body Parts

TEBRİKLER.

2.Sınıf Unıt 7 Body Parts

Testini Başarıyla Tamamladınız.

Toplam Soru Sayısı: %%TOTAL%%

Sizin Doğru Sayınız: %%SCORE%%

Başarı Yüzdeniz:  %%PERCENTAGE%%

Öğretmen Görüşü: %%RATING%%


Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.
Soru 1
Görsele uygun şıkkı seçiniz.
A
Hand
B
Foot
C
Leg
Soru 2
What is this?

This is ___________

A
Hand
B
Tongue
C
A nose
Soru 3
How many fingers have you got?
A
6
B
10
C
1
Soru 4
What is this?

This is a_______.

A
Mount
B
Stomach
C
Eye
Soru 5
Görsele uygun şıkkı seçiniz.
A
Lip
B
Face
C
Neck
Soru 6
________________!  
A
Touch your left shoulder
B
Count your fingers
C
Raise your hand
Soru 7
Verilen kelimenin eksik harfini tamamlayınız. 

‘’ Sh _ ul d _ r ’’

A
a/e
B
o/e
C
E / e
Soru 8
Görsele uygun şıkkı seçiniz.
A
Neck
B
Knee
C
Toe
Soru 9
Verilen kelimelerden oluşturulan doğru şıkkı seçiniz.

(have  / long /I/ two/ legs/ got)

 
A
I have legs two long got.
B
I have got two long legs.
C
I have long got legs two.
Soru 10
Look at my___________!
A
Eyes
B
Hands
C
Nose
Sınavı tamamlamak için butona tıklayınız, yanlışlarınız gösterilecektir. Sonuçları al.
10 tamamladınız.
Liste
Geri dön
Tamamlananlar işaretlendi.
12345
678910
Son
Geri dön

Etkileşimli Sözcük Çalışması

      2.Sınıf Unıt 7 Body Parts Test Çöz Hakkında:

       Unıt 7 Body Parts uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 2.Sınıf Unıt 7 Body Parts Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Unıt 7 Body Parts konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Unıt 7 Body Parts testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Unıt 7 Body Parts testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Unıt 7 Body Parts testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Unıt 7 Body Parts kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Unıt 7 Body Parts çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Unıt 7 Body Parts testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Unıt 7 Body Parts testinin başarısını artırmaktadır. Online Unıt 7 Body Parts testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 2.Sınıf Unıt 7 Body Parts Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Unıt 7 Body Parts test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Unıt 7 Body Parts konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Unıt 7 Body Parts kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Unıt 7 Body Parts çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Unıt 7 Body Parts etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Unıt 7 Body Parts testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Unıt 7 Body Parts sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Unıt 7 Body Parts testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 2.Sınıf Unıt 7 Body Parts Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Unıt 7 Body Parts konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Unıt 7 Body Parts testi online çözülür. Çünkü Unıt 7 Body Parts çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Unıt 7 Body Parts konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Unıt 7 Body Parts test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Unıt 7 Body Parts kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Unıt 7 Body Parts testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Unıt 7 Body Parts Testi Telif Hakkı:

Unıt 7 Body Parts etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Unıt 7 Body Parts testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Unıt 7 Body Parts konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Unıt 7 Body Parts kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Unıt 7 Body Parts testinin kullanımı özel izne tabidir.