3.Sınıf Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim Test

18 Eylül 2022 2 By testimiz.com

3.Sınıf Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim

Test Çöz

 

758 sayısında 5 hangi basamakta yer almaktadır?
847 sayısında 8 rakamı hangi basamakta yer almaktadır?
289 sayısının birler basamağında hangi rakam er alır?
Okunuşu – Dört yüz beş – olan doğal sayının onlar basamağında hangi rakam vardır?
263 sayısının onlar basamağında hangi rakam yer alır?
Aşağıdaki doğal sayıların hangisinin yüzler basamağında 8 vardır?
756 sayısında 5’in basamak değeri kaçtır?
231 sayısında 2’nin basamak değeri kaçtır?
Basamak değerleri 5, 60 ve 300 olan sayı aşağıdakilerden hangisidir?
Yüzler basamağındaki rakamı 6 olan sayının basamak değeri kaçtır?
Onlar basamağındaki rakamı 9 olan sayının basamak değeri kaçtır?
Basamak değerleri 6, 900 ve 70 olan doğal sayı hangisidir?

       3.Sınıf Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim Testi Hakkında:

       Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

        1. 3.Sınıf Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim konu testi İnteraktif etkileşimli bir çalışmadır. Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim çalışma testi öğrenme hedeflidir. Üstelik interaktif Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi uygulamalar Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim testinin başarısını artırmaktadır. Online Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim testi için öğrenci yada öğretmen görüşü önemlidir. Lütfen bizimle paylaşınız.

       2. 3.Sınıf Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

İnteraktif Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim test soruları çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 yada 4 seçenekli olabilir. Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. sınıflarda 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim çalışma testi için 4.sınıf ve ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Özellikle her seferinde başka bir test göreceksiniz. Çünkü Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim sanal testinde soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişir. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur. Etkileşimli Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim testinde süre kısıtlaması yoktur. Ancak siz kendi sürenizi tutabilirsiniz.

       3. 3.Sınıf Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İlk olarak interatif Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim testi online çözülür. Çünkü Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim kazanım testini online çözerken kağıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kağıt israfı önlemiştir. Böylece Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim testini çözerken atık oluşmaz.

       4. Etkileşimli Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim Testi Telif Hakkı:

Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Basamak Adlarını Ve Basamak Değerlerini Öğrenelim testinin kullanımı özel izne tabidir.