3.Sınıf Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım Test

18 Eylül 2022 2 By testimiz.com

3.Sınıf Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım Test

Test Çöz

 

 

508 sayısının okunuşu hangisidir?
625 sayısının okunuşu hangisidir?
Okunuşu sekiz yüz on altı olan sayı hangisidir?
Aşağıdakilerden hangisinin okunuşu yanlış verilmiştir?
Aşağıda verilen sayılardan hangisinin okunuşu doğrudur?
Yanda taban bloklarıyla gösterilen sayı hangisidir?
Yanda taban bloklarıyla gösterilen sayı hangisidir?
Aşağıda verilen üç basamaklı sayılardan hangisi 3,5 ve 6 rakamları kullanılarak oluşturulamaz?
Aşağıda verilen üç basamaklı sayılardan hangisi 4,0 ve 8 rakamları kullanılarak oluşturulamaz?
6 onluk, 3 yüzlük ve 5 birlikten oluşan üç basamaklı doğal sayı hangisidir?
8 yüzlük ve 2 birlikten oluşan üç basamaklı doğal sayı hangisidir?
5 onluk ve 7 yüzlükten oluşan üç basamaklı doğal sayı hangisidir?

      3.Sınıf Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım Test Hakkında:

Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testi özellikle etkileşimli bir çalışmadır. Yani bilgisayar ortamında çözmek için hazırlanmıştır. İnteraktif Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testini çözmek için Başla butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle soru ve cevapları görebilirsiniz. Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testinde yön oklarını kullanarak önceki ve sonraki soruları açabilirsiniz. İsterseniz liste bölümünden istediğiniz soruyu da seçebilirsiniz. Özellikle Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      Test Yapısı ve Değerlendirme:

Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişmektedir. Böylelikle Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü her tekrarda aynı konuda yeni bir test karşınıza çıkacaktır. Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testinde genellikle kalıcı öğrenme hedeflenmiştir. Bu nedenle soru ve cevaplar yer değiştirerek ezber önlenmiştir. Örneğin Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testini çözdünüz. Değerlendir butonuna bastınız. Karşınıza çıkan raporda başarı yüzdeniz görülecektir. Eğer eksikleriniz varsa tekrar çözmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testini tekrar inceleyerek cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz. Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testini çözerken her soruya birden fazla cevap verme hakkınız vardır. Yani istediğiniz sorudan başlayabildiğiniz gibi istediğiniz zaman cevabınızı da değiştirebilirsiniz. Ancak cevabınızı değiştirseniz bile değerlendirmeye alınacaktır. Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testinde genellikle verdiğiniz her yanlış cevap puanınızı azaltacaktır. Bu nedenle doğru cevap vermeye özen gösteriniz.

      Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım Konu Testinin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Telif Hakkı:

Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testi özellikle özgün bir çalışmadır. Testlerimiz genellikle intihal denetimi yapıldıktan sonra yayınlanmaktadır. Ancak Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Bu nedenle ticari amaçla kullanılamaz. Doğal Sayıları Okuyalım Ve Yazalım genel eğitim amaçlıdır. Ancak başka amaçla kullanmak izne tabidir.