3.Sınıf Fen Bilimleri Gaz Maddeler Testi Pdf İndir

15 Şubat 2021 0 By testimiz.com

3.Sınıf Fen Bilimleri Gaz Maddeler Testi

 

       3.Sınıf Fen Bilimleri Gaz Maddeler Testi Hakkında:

      Gaz Maddeler testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Gaz Maddeler testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Gaz Maddeler testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Gaz Maddeler testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Gaz Maddeler testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Gaz Maddeler testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Gaz Maddeler Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Gaz Maddeler testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Gaz Maddeler testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Gaz Maddeler testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Gaz Maddeler testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Gaz Maddeler testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Gaz Maddeler testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Gaz Maddeler testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Gaz Maddeler testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Gaz Maddeler testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…