3.Sınıf Katılar Test Pdf İndir

12 Ocak 2023 0 By testimiz.com

3.Sınıf Katılar Test

Test Çöz

26. Katılar

 

      3.Sınıf Katılar Test Hakkında:

      Katılar testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Katılar testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Katılar testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Katılar testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Katılar testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Katılar testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Katılar Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Katılar testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Katılar testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Katılar testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Katılar testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Katılar testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Katılar testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Katılar testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Katılar testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Katılar testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…