3.Sınıf Fen Bilimleri Maddelerde Esneklik Testi Pdf İndir

15 Şubat 20210Bytestimiz.com

3.Sınıf Fen Bilimleri Maddelerde Esneklik Testi

 

       3.Sınıf Fen Bilimleri Maddelerde Esneklik Testi Hakkında:

       Maddelerde Esneklik testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Maddelerde Esneklik testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Maddelerde Esneklik testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Maddelerde Esneklik testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Maddelerde Esneklik testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Maddelerde Esneklik testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

       Maddelerde Esneklik Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Maddelerde Esneklik testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Maddelerde Esneklik testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Maddelerde Esneklik testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Maddelerde Esneklik testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Maddelerde Esneklik testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Maddelerde Esneklik testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Maddelerde Esneklik testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Maddelerde Esneklik testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Maddelerde Esneklik testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…