3.Sınıf Fen Bilimleri Maddelerde Kırılganlık Testi Pdf İndir

15 Şubat 20210Bytestimiz.com

3.Sınıf Fen Bilimleri Maddelerde Kırılganlık Testi

 

       3.Sınıf Fen Bilimleri Maddelerde Kırılganlık Testi Hakkında:

      Maddelerde Kırılganlık testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Maddelerde Kırılganlık testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Maddelerde Kırılganlık testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Maddelerde Kırılganlık testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Maddelerde Kırılganlık testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Maddelerde Kırılganlık testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Maddelerde Kırılganlık Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Maddelerde Kırılganlık testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Maddelerde Kırılganlık testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Maddelerde Kırılganlık testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Maddelerde Kırılganlık testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Maddelerde Kırılganlık testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Maddelerde Kırılganlık testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Maddelerde Kırılganlık testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Maddelerde Kırılganlık testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Maddelerde Kırılganlık testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…