3.Sınıf Maddenin Halleri Testi Pdf İndir

21 Aralık 2021 0 By testimiz.com

3.Sınıf Maddenin Halleri

29. Maddenin Halleri

       3.Sınıf Fen Bilimleri Maddenin Halleri Testi Hakkında:

Maddenin Halleri testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Maddenin Halleri testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Maddenin Halleri testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Maddenin Halleri testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

Maddenin Halleri testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Maddenin Halleri testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Maddenin Halleri Testinin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Maddenin Halleri testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Maddenin Halleri testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Maddenin Halleri testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Maddenin Halleri testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Maddenin Halleri testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Maddenin Halleri testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Maddenin Halleri testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Maddenin Halleri testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Maddenin Halleri testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…