3.Sınıf Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme Testi Pdf İndir

15 Şubat 20210Yazar:testimiz.com

3.Sınıf Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme Testi

Test Çöz

30. Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme

       3.Sınıf Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme Testi Hakkında:

Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme Testinin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Maddeyi Tanıyalım Ünite Değerlendirme testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…