3.Sınıf Fen Bilimleri Pürüzlü-Pürüzsüz Olma Testi Pdf İndir

15 Şubat 2021 0 By testimiz.com

3.Sınıf Fen Bilimleri Pürüzlü-Pürüzsüz Olma Testi

 

       3.Sınıf Fen Bilimleri Pürüzlü-Pürüzsüz Olma Testi Hakkında:

      Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Pürüzlü-Pürüzsüz Olma Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Pürüzlü-Pürüzsüz Olma testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…