3.Sınıf Fen Bilimleri Sıvı Maddeler Testi Pdf İndir

15 Şubat 2021 0 Yazar: testimiz.com

3.Sınıf Fen Bilimleri Sıvı Maddeler Testi

 

       3.Sınıf Fen Bilimleri Sıvı Maddeler Testi Hakkında:

      Sıvı Maddeler testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Sıvı Maddeler testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Sıvı Maddeler testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Sıvı Maddeler testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Sıvı Maddeler testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Sıvı Maddeler testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Sıvı Maddeler Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Sıvı Maddeler testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Sıvı Maddeler testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Sıvı Maddeler testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Sıvı Maddeler testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Sıvı Maddeler testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Sıvı Maddeler testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Sıvı Maddeler testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Sıvı Maddeler testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Sıvı Maddeler testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…