3.Sınıf Hep Birlikte El Ele Test

29 Eylül 2022 0 By testimiz.com

3.Sınıf Hep Birlikte El Ele

Test Çöz

 

Aşağıdakilerden hangisi yardımlaşma ve dayanışma ile ilgili değildir?
Yardımlaşma ve dayanışma ile ilgili aşağıdaki ifadelerden hangisi doğru değildir?
Yardımlaşma ve dayanışma faaliyetlerine katıldığımızda hangi duyguyu hissederiz?
Ya da Aşağıdaki ifadelerden hangisi doğru değildir?
Aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır?
Aşağıdaki çocuklardan hangisinin söylediğini yapmak daha doğru olur?
Veya Aşağıdaki ifadelerden hangisi doğru değildir?
Aşağıdaki davranışlardan hangisi hasta olan bir arkadaşınızı mutlu eder?
Aşağıdakilerden hangisi sosyal yardımlaşma ve dayanışmaya örnek oluşturmaz?
Ya da Aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?
Ege’nin yaptığı davranışlardan hangisi doğrudur?
Aşağıdakilerden hangisi sosyal yardımlaşma ve dayanışmaya örnek oluşturmaz?

      3.Sınıf Hep Birlikte El Ele Test Hakkında:

      Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testi özellikle etkileşimli bir çalışmadır. Yani bilgisayar ortamında çözmek için hazırlanmıştır. İnteraktif Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testini çözmek için Başla butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle soru ve cevapları görebilirsiniz. Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testinde yön oklarını kullanarak önceki ve sonraki soruları açabilirsiniz. İsterseniz liste bölümünden istediğiniz soruyu da seçebilirsiniz. Özellikle Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      Test Yapısı ve Değerlendirme:

      Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişmektedir. Böylelikle Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü her tekrarda aynı konuda yeni bir test karşınıza çıkacaktır. Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testinde genellikle kalıcı öğrenme hedeflenmiştir. Bu nedenle soru ve cevaplar yer değiştirerek ezber önlenmiştir. Örneğin Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testini çözdünüz. Değerlendir butonuna bastınız. Karşınıza çıkan raporda başarı yüzdeniz görülecektir. Eğer eksikleriniz varsa tekrar çözmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testini tekrar inceleyerek cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz. Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testini çözerken her soruya birden fazla cevap verme hakkınız vardır. Yani istediğiniz sorudan başlayabildiğiniz gibi istediğiniz zaman cevabınızı da değiştirebilirsiniz. Ancak cevabınızı değiştirseniz bile değerlendirmeye alınacaktır. Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testinde genellikle verdiğiniz her yanlış cevap puanınızı azaltacaktır. Bu nedenle doğru cevap vermeye özen gösteriniz.

      Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum Konu Testinin Hazırlanışı:

      Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Telif Hakkı:

      Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testi özellikle özgün bir çalışmadır. Testlerimiz genellikle intihal denetimi yapıldıktan sonra yayınlanmaktadır. Ancak Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Bu nedenle ticari amaçla kullanılamaz. Sosyal Yardımlaşmalara Katılıyorum genel eğitim amaçlıdır. Ancak başka amaçla kullanmak izne tabidir.