3.Sınıf Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim Test

9 Haziran 2023 0 By testimiz.com

3.Sınıf Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim Test

Test Çöz

 

 

 Yukarıda çizim aşaması verilen geometrik şekil hangisidir?
 Çizimi verilen şeklin bir kenarı kaç cm’dir?
 Aşağıdakilerden hangisi yukarıda çizimi verilen şeklin kenar özelliğidir?
 Çizim aşaması verilen geometrik şekil hangisidir?
 Yukarıda çizimi verilen şeklin uzun kenarı kaç birimdir?
 Aşağıdakilerden hangisi yukarıda çizimi verilen şeklin kenar özelliğidir?
Yukarıda çizim aşaması verilen geometrik şekil hangisidir?  
Çizimi verilen şeklin bir kenarı kaç cm’dir?  
Aşağıdakilerden hangisi yukarıda çizimi verilen şeklin kenar özelliğidir?  
Yukarıdaki görselde mavi çizgilerle belirtilenler hangisidir?
Hangisinin köşegeni yoktur?
Aşağıdakilerden hangisi doğru değildir?

       3.Sınıf Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim Konu Testi Hakkında:

       Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim uzaktan eğitim testini çözmek için Başla‘ya tıklayınız.

       1. 3.Sınıf Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim Konu Testi Nasıl Hazırlanmıştır?

Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim konu testi özellikle sanal etkileşimli bir çalışmadır. Bunun yanında Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim testi içerik geliştirme uzmanları tarafından özenle oluşturulmuştur. Aynı zamanda Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim testi MEB eğitim programlarına göre hazırlanmıştır. Çünkü Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim testi hazırlanırken program hedefleri dikkate alınmıştır. Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim kazanım testinde özellikle ders kitapları esas alınmıştır. Çünkü Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim çalışma testi öğrenme hedeflidir. İnteraktif Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim testi hazırlanırken özellikle sınıf içi uygulamalardan yararlanılmıştır. Böylelikle sınıf içi uygulamalar Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim testinin başarısını artıracaktır. Online Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim testi için öğrenci ya da öğretmen görüşü önemlidir. Son olarak bizimle yorumlarınızı paylaşınız.

testimiz.com

       2. 3.Sınıf Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim Kazanım Testinin Yapısal Özellikleri:

Testlerimiz sürekli güncellenmekte ya da yenilenmektedir. İnteraktif Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim test soruları genellikle çoktan seçmelidir. Ancak sınıf seviyesine göre 3 ya da 4 seçenekli olabilir. Ancak Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim konu testi hazırlanırken 1.2. ve 3. Sınıflar için genellikle 3 seçenek tercih edilmiştir. Çünkü seçenek sayısı Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim kazanım testinin zorluk seviyesini belirler. Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim çalışma testi için 4.sınıf ya da ikinci kademede 4 seçenek tercih edilmiştir. Ancak Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim etkileşim testinde her sorunun özellikle bir cevap hakkı vardır. Aynı zamanda istediğiniz zaman tercihinizi değiştirebilirsiniz. Uzaktan eğitim Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim testini özellikle tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim testini yenilediğinizde soru ve cevapların yerleri değişmektedir. Her seferinde Böylece her tekrarda aynı konuda başka bir test çözeceksiniz. Ancak bazı bağlantılı testlerde bu özellik yoktur.

testimiz.com

       3. 3.Sınıf Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim Çalışma Testinin Genel Özellikleri:

Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim konu testi özellikle bireysel öğrenmeye katkı sağlamak için hazırlanmıştır. İnteraktif Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim testi genellikle çevrimiçi çözülür. Çünkü Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim çalışma testi sanal etkileşimli bir çalışmadır. Ancak Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim konu testini yazarak çözmek isterseniz dokümanlar bölümünden indirebilirsiniz. Etkileşimli Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim test çalışması özellikle çevrecidir. Çünkü Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim kazanım testini çevrimiçi çözerken kâğıt israfı olmaz. Ancak yazdırılan çalışmalarda da içerik sıkıştırılarak kâğıt israfı önlemiştir. Böylece Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim testini çözerken atık oluşmaz.

testimiz.com.tr

       4. Etkileşimli Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim Testi Telif Hakkı:

Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim etkileşim testi ilk olarak genel eğitim amacı ile hazırlanmıştır. Ancak Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim testini sanal ortamda ücretsiz çözebilirsiniz. Özellikle Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim konu testi telif hakkı aksi ispatlanmadıkça testimiz.com sitesine aittir. Ancak testimiz.com Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim kazanım testi telif hakkını saklı tutar. Sonuç olarak Kare Üçgen ve Dikdörtgen Çizelim testinin kullanımı özel izne tabidir.