3.Sınıf Matematik 1.Ünite Testleri

18 Eylül 2022 0 By testimiz.com

3.Sınıf Matematik 1.Ünite Testleri

3. Sınıf Beceri Temelli Doğal Sayılar Test
3. Sınıf Ritmik Saymalar Testi
3. Sınıf Altışar Ritmik Sayma Test
3. Sınıf Yedişer Ritmik Sayma Test
3. Sınıf Sekizer Ritmik Sayma Testi
3. Sınıf Dokuzar Ritmik Sayma Test
3. Sınıf Basamak Adlarını ve Basamak Değerlerini Öğrenelim Test
3. Sınıf Onluğa Yuvarlama Test
3. Sınıf Doğal Sayıları En Yakın Onluğa Ve Yüzlüğe Yuvarlayalım Test
3. Sınıf Sayıları Karşılaştırma ve Sıralama Test
3. Sınıf Doğal Sayıları Karşılaştırma Test
3. Sınıf Doğal Sayıları Karşılaştırma Test
3. Sınıf Sayı Örüntüsü Test
3. Sınıf Tek ve Çift Doğal Sayıları Öğrenelim Test
3. Sınıf Tek ve Çift Doğal Sayıların Toplamı Test
3. Sınıf Beceri Temelli Romen Rakamları Test
3. Sınıf Romen Rakamları Test
3. Sınıf Romen Rakamlarını Tanıma Test
3. Sınıf Eldesiz Toplama İşlemi Test
3. Sınıf Toplama İşlemi Test
3. Sınıf Eldeli Toplama İşlemi Test
3. Sınıf Beceri Temelli Toplama İşlemi Test
3. Sınıf Onluk Bozmadan Çıkarma İşlemi Test
3. Sınıf Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi Test
3. Sınıf Çıkarma İşlemi Test
3. Sınıf Beceri Temelli Çıkarma İşlemi Test

      3.Sınıf Matematik 1.Ünite Testleri Hakkında:

1.Ünite Konu Testleri testi özellikle etkileşimli bir çalışmadır. Yani bilgisayar ortamında çözmek için hazırlanmıştır. İnteraktif 1.Ünite Konu Testleri testini çözmek için Başla butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle soru ve cevapları görebilirsiniz. 1.Ünite Konu Testleri testinde yön oklarını kullanarak önceki ve sonraki soruları açabilirsiniz. İsterseniz liste bölümünden istediğiniz soruyu da seçebilirsiniz. Özellikle 1.Ünite Konu Testleri testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      Test Yapısı ve Değerlendirme:

1.Ünite Konu Testleri testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişmektedir. Böylelikle 1.Ünite Konu Testleri testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü her tekrarda aynı konuda yeni bir test karşınıza çıkacaktır. 1.Ünite Konu Testleri testinde genellikle kalıcı öğrenme hedeflenmiştir. Bu nedenle soru ve cevaplar yer değiştirerek ezber önlenmiştir. Örneğin 1.Ünite Konu Testleri testini çözdünüz. Değerlendir butonuna bastınız. Karşınıza çıkan raporda başarı yüzdeniz görülecektir. Eğer eksikleriniz varsa tekrar çözmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca 1.Ünite Konu Testleri testini tekrar inceleyerek cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz. 1.Ünite Konu Testleri testini çözerken her soruya birden fazla cevap verme hakkınız vardır. Yani istediğiniz sorudan başlayabildiğiniz gibi istediğiniz zaman cevabınızı da değiştirebilirsiniz. Ancak cevabınızı değiştirseniz bile değerlendirmeye alınacaktır. 1.Ünite Konu Testleri testinde genellikle verdiğiniz her yanlış cevap puanınızı azaltacaktır. Bu nedenle doğru cevap vermeye özen gösteriniz.

      1.Ünite Konu Testleri Konu Testinin Hazırlanışı:

Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle 1.Ünite Konu Testleri testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani 1.Ünite Konu Testleri testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik 1.Ünite Konu Testleri testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle 1.Ünite Konu Testleri testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Telif Hakkı:

1.Ünite Konu Testleri testi özellikle özgün bir çalışmadır. Testlerimiz genellikle intihal denetimi yapıldıktan sonra yayınlanmaktadır. Ancak 1.Ünite Konu Testleri testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Bu nedenle ticari amaçla kullanılamaz. 1.Ünite Konu Testleri genel eğitim amaçlıdır. Ancak başka amaçla kullanmak izne tabidir.