3.Sınıf Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma Testi Pdf İndir

19 Şubat 20210Yazar:testimiz.com

3.Sınıf Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma Testi

27. Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulalım

       3.Sınıf Matematik Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma Testi Hakkında:

      Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testi özellikle sıralı bir çalışmadır. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testini indirmek için İndir butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle Pdf testi görebilirsiniz. Lakin Pdf Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testini sağ üst köşeden indirebilirsiniz. İsterseniz indirmeden yazdırabilirsiniz. Özellikle Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      PDF Test Yapısı:

        Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Bunun yanında eşleştirme veya boşluk doldurma gibi etkinliklere de yer verilmiştir. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

testimiz.com

      Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma Testinin Hazırlanışı:

        Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

.

      Telif Hakkı:

      PDF Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani PDF Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Bir Çokluğun Birim Kesir Kadarını Bulma testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…