3.Sınıf Bölme Problemleri Testi Pdf İndir

23 Aralık 2021 0 By testimiz.com

3.Sınıf Bölme Problemleri Testi

İNDİR

        3.Sınıf Bölme Problemleri Testi Tanıtım:

        Bölme Problemleri testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.        Bu yazı kısacası Bölme Problemleri çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Bölme Problemleri testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Bölme Problemleri testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.

       Bölme Problemleri Testi Kaynak Bilgisi:

PDFBölme Problemleri testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Bölme Problemleri testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Bölme Problemleri testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Bölme Problemleri testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.  

testimiz.com

       PDF Bölme Problemleri Testi Yapısal Özellikleri:

PDF Bölme Problemleri testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Bölme Problemleri testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.

       Bölme Problemleri Test Çalışması Hakkında:

PDF Bölme Problemleri test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Bölme Problemleri testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Bölme Problemleri testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.

       Cevaplı Bölme Problemleri Testi Değerlendirme:

PDF Bölme Problemleri testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Bölme Problemleri testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.  

testimiz.com.tr

       PDF Bölme Problemleri Testi Telif Hakkı:

Bölme Problemleri testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Bölme Problemleri testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Bölme Problemleri testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…