3.Sınıf Çıkarma İşlemi Pdf Test İndir

14 Aralık 2021 0 By testimiz.com

3.Sınıf Çıkarma İşlemi

İnteraktif Çöz

95.cikarma_test

       3.Sınıf Matematik Çıkarma İşlemi Testi Hakkında:

      Pdf Çıkarma İşlemi testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ancak isterseniz İNTERAKTİF ÇÖZ ya da TIKLA ÇÖZ düğmesinden sanal ortamda çözebilirsiniz.

      Bu yazı özellikle Çıkarma İşlemi çalışmasını tanıtmak amacını. Yani teknik bir metindir. Diğer yandan Çıkarma İşlemi testinin yanıt anahtarı aşağıda verilmiştir. Çıkarma İşlemi testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız. Fakat indirmek ya da yazdırmak için sol üsteki seçenekleri de kullanabilirsiniz.

      Yanıt Anahtarı:

 

      Pdf Çıkarma İşlemi Konu Testi:

      Pdf Çıkarma İşlemi testi eğitim programlarına göre hazırlanmış özenli bir çalışmadır. Bununla birlikte Çıkarma İşlemi testinin güncel olmasına da özen gösterilmiştir. Çıkarma İşlemi çalışması oluşturulurken özellikle MEB kazanımları dikkate alınmıştır. Genellikle ders kitabı içerikleri kullanılmıştır. Pdf Çıkarma İşlemi testi genellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Bununla birlikte Çıkarma İşlemi testinde kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Böylelikle öğrenme sürecinin katkı sağlaması amaçlanmıştır. Bunun yanında Çıkarma İşlemi testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Böylelikle çalışma verimliliği artırılmıştır.

testimiz.com

      Test veya Çalışma Yapısı:

      Test yazmak öncelikle uzmanlık ister. Pdf konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 çoktan seçmeli sorudan oluşturulmuştur. Sorular sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1, 2 ve 3.sınıflarda özellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede genellikle 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Çıkarma İşlemi testi için seçenek sayısı zorluk seviyesini belirlemektedir.

      Çıkarma İşlemi Test Çalışması Hakkında:

      Pdf Çıkarma İşlemi testi öğrenci başarısını artırmayı amaçlamaktadır. Bunun yanında sıralı bir yapıya sahiptir. Yani konu anlatımı sırasına göre hazırlanmıştır. Pdf Çıkarma İşlemi testi özellikle öğrenme becerilerini geliştirmeyi amaçlamıştır. Yani öğrenme sürecine ve kalıcı öğrenmeye katkı sağlamaktadır. Pdf Çıkarma İşlemi testini yazdırıp çözebildiğiniz gibi aynı zamanda online de çözebilirsiniz. Çıkarma İşlemi testini pc, akıllı tahta, tablet ya da telefonlara rahatlıkla indirebilirsiniz. Yani Pdf Çıkarma İşlemi testi mobil uyumludur. Ancak cihazınızda Pdf programını bulundurmalısınız. Bunun yanında ana sayfadan mobil uygulama yükleyebilirsiniz.

      Test Değerlendirme:

      Pdf Çıkarma İşlemi testini çözmek veya yazdırmak için indir butonuna basmalısınız. İlk olarak testimiz PDF olarak açılacaktır. Ekrandan ya da yazdırarak çözebilirsiniz. Çıkarma İşlemi çalışması hazırlanırken genellikle tasarrufa önem verilmiştir. Yani test içeriği kağıt israfını azaltacak şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca Çıkarma İşlemi test cevaplarını indirme sayfasından kontrol edebilirsiniz.

testimiz.com.tr

      Telif Hakkı:

      Çıkarma İşlemi testi özellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmıştır. Yani Pdf Çıkarma İşlemi testi genellikle özgün bir çalışmadır. Çünkü Çıkarma İşlemi testinin özgün olmasına özellikle özen gösterilmiştir. Başka bir deyişle Çıkarma İşlemi testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Başka bir deyişle Çıkarma İşlemi testi ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak bireysel öğrenme amacı taşımaktadır. Başarılar…