3.Sınıf Eksilen Çıkan Fark Test

19 Kasım 2022 0 By testimiz.com

3.Sınıf Eksilen Çıkan Fark Test

Test Çöz

 

Bir çıkarma işleminde eksilen 800, fark 358 ise çıkan kaçtır?
3.Sınıf Bir çıkarma işleminde çıkan 276, fark 358 ise eksilen kaçtır?
3.Sınıf Bir çıkarma işleminde eksilen 910, çıkan 574 ise fark kaçtır?
Bir çıkarma işleminde eksilen 705, çıkan 396 ise fark kaçtır?
3.Sınıf Bir çıkarma işleminde çıkan 346, fark 275 ise eksilen kaçtır?
Bir çıkarma işleminde eksilen 700, fark 394 ise çıkan kaçtır?
3.Sınıf Bir çıkarma işleminde eksilen 850, fark 381 ise çıkan kaçtır?
Bir çıkarma işleminde çıkan 472, fark 375 ise eksilen kaçtır?
3.Sınıf Bir çıkarma işleminde eksilen 945, çıkan 396 ise fark kaçtır?
Bir çıkarma işleminde eksilen 860, çıkan 491 ise fark kaçtır?
3.Sınıf Bir çıkarma işleminde çıkan 364, fark 198 ise eksilen kaçtır?
Bir çıkarma işleminde eksilen 973, fark 485 ise çıkan kaçtır?

       3.Sınıf Eksilen Çıkan Fark Test Hakkında:

      Eksilen Çıkan Fark testi özellikle etkileşimli bir çalışmadır. Yani bilgisayar ortamında çözmek için hazırlanmıştır. İnteraktif Eksilen Çıkan Fark testini çözmek için Başla butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle soru ve cevapları görebilirsiniz. Eksilen Çıkan Fark testinde yön oklarını kullanarak önceki ve sonraki soruları açabilirsiniz. İsterseniz liste bölümünden istediğiniz soruyu da seçebilirsiniz. Özellikle Eksilen Çıkan Fark testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      Test Yapısı ve Değerlendirme:

      Eksilen Çıkan Fark testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişmektedir. Böylelikle Eksilen Çıkan Fark testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü her tekrarda aynı konuda yeni bir test karşınıza çıkacaktır. Eksilen Çıkan Fark testinde genellikle kalıcı öğrenme hedeflenmiştir. Bu nedenle soru ve cevaplar yer değiştirerek ezber önlenmiştir. Örneğin Eksilen Çıkan Fark testini çözdünüz. Değerlendir butonuna bastınız. Karşınıza çıkan raporda başarı yüzdeniz görülecektir. Eğer eksikleriniz varsa tekrar çözmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca Eksilen Çıkan Fark testini tekrar inceleyerek cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz. Eksilen Çıkan Fark testini çözerken her soruya birden fazla cevap verme hakkınız vardır. Yani istediğiniz sorudan başlayabildiğiniz gibi istediğiniz zaman cevabınızı da değiştirebilirsiniz. Ancak cevabınızı değiştirseniz bile değerlendirmeye alınacaktır. Eksilen Çıkan Fark testinde genellikle verdiğiniz her yanlış cevap puanınızı azaltacaktır. Bu nedenle doğru cevap vermeye özen gösteriniz.

      Eksilen Çıkan Fark Konu Testinin Hazırlanışı:

      Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Eksilen Çıkan Fark testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Eksilen Çıkan Fark testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Eksilen Çıkan Fark testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Eksilen Çıkan Fark testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Telif Hakkı:

      Eksilen Çıkan Fark testi özellikle özgün bir çalışmadır. Testlerimiz genellikle intihal denetimi yapıldıktan sonra yayınlanmaktadır. Ancak Eksilen Çıkan Fark testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Bu nedenle ticari amaçla kullanılamaz. Eksilen Çıkan Fark genel eğitim amaçlıdır. Ancak başka amaçla kullanmak izne tabidir.