3.Sınıf Kısa Yoldan Bölme İşlemi Testi Pdf İndir

23 Aralık 20210Yazar:testimiz.com

3.Sınıf Kısa Yoldan Bölme İşlemi

 

İNDİR

        3.Sınıf Kısa Yoldan Bölme İşlemi Testi Tanıtım:

        3.Sınıf Kısa Yoldan Bölme İşlemi testi veya etkinliğini İNDİR bölümünden indirebilirsiniz. Ya da isterseniz TIKLA ÇÖZ düğmesinden interaktif çözebilirsiniz.        Bu yazı kısacası Kısa Yoldan Bölme İşlemi çalışmasını tanıtmak için hazırlanmıştır. Bu nedenle teknik bir metindir. Diğer yandan Kısa Yoldan Bölme İşlemi testinin cevap anahtarı aşağıda verilmiştir. Ancak Kısa Yoldan Bölme İşlemi testi içeriğini görmek için İNDİR bağlantısını kullanmalısınız.  

       Kısa Yoldan Bölme İşlemi Testi Kaynak Bilgisi:

       PDFKısa Yoldan Bölme İşlemi testi özellikle müfredata göre hazırlanmıştır. Ayrıca bu çalışma MEB kazanımları doğrultusunda oluşturulmuştur. Genellikle Kısa Yoldan Bölme İşlemi testi hazırlanırken ders kitabı içeriklerinden faydalanılmıştır. PDF Kısa Yoldan Bölme İşlemi testi özellikle kazanım temelli sorulardan oluşmaktadır. Aynı zamanda kısa konu anlatımlarına da yer verilmiştir. Diğer yandan Kısa Yoldan Bölme İşlemi testi hazırlanırken sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Özellikle sınıf içi bu tür uygulamalar başarıyı artırmaktadır.  

testimiz.com

 

       PDF Kısa Yoldan Bölme İşlemi Testi Yapısal Özellikleri:

       PDF Kısa Yoldan Bölme İşlemi testi genellikle çoktan seçmeli olarak hazırlanmıştır. Konu testleri 10, 12, 15 ya da 20 sorudan oluşmaktadır. Test soruları sınıf seviyesine göre 3 veya 4 seçenekten meydana gelmektedir. 1,2 ve 3.sınıflarda genellikle 3 seçenekli sorular tercih edilmiştir. Diğer yandan 4.sınıflarda ve ikinci kademede çoğunlukla 4 seçenekli sorular kullanılmıştır. Başka bir deyişle Kısa Yoldan Bölme İşlemi testinde seçenek sayısı sınıf seviyesine göre değişmektedir. Çünkü seçenek sayası zorluk seviyesini belirler.  

       Kısa Yoldan Bölme İşlemi Test Çalışması Hakkında:

       PDF Kısa Yoldan Bölme İşlemi test çalışması genellikle sıralı bir yapıya sahiptir. Öncelikle sorular konu anlatımı sırasına göre oluşturulmuştur. Başka bir deyişle Kısa Yoldan Bölme İşlemi testinde soru ve seçenekler konu anlatımlıdır. Böylelikle test çözerken yaparak yaşayarak öğrenme amaçlanmıştır. Bu yüzden Kısa Yoldan Bölme İşlemi testini çözmek öğrenme sürecine katkı sağlamaktadır. Üstelik aynı sayfadan sanal çözme bağlantısı da verilmiştir.  

       Cevaplı Kısa Yoldan Bölme İşlemi Testi Değerlendirme:

       PDF Kısa Yoldan Bölme İşlemi testini değerlendirmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Çünkü cevap anahtarı bu sayfada yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Kısa Yoldan Bölme İşlemi testini interaktif çözerek te değerlendirebilirsiniz. Diğer yandan başka test ve çalışmalara dokümanlar bölümünden ulaşabilirsiniz.  

testimiz.com.tr

 

       PDF Kısa Yoldan Bölme İşlemi Testi Telif Hakkı:

       Kısa Yoldan Bölme İşlemi testi genellikle intihal denetimi yapılarak hazırlanmaktadır. Özellikle bu çalışmanın özgün olmasına özen gösterilmiştir. Böylece Kısa Yoldan Bölme İşlemi testinin bütün hakları testimiz.com sitesine aittir. Ancak bireysel kullanıma açıktır. Başka bir deyişle Kısa Yoldan Bölme İşlemi testi ticari amaçla kullanılamaz. Başarılar…