3.Sınıf Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi Test

19 Kasım 2022 1 By testimiz.com

3.Sınıf Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi

Test Çöz

600-374 Yandaki çıkarma işleminin sonucu kaçtır?
507-162 Yandaki çıkarma işleminin sonucu kaçtır?
714-289 Yandaki çıkarma işleminin sonucu kaçtır?
473-278 Yandaki çıkarma işleminin sonucu kaçtır?
835-529 Yandaki çıkarma işleminin  sonucu kaçtır?
İşleminin sonucu hangisidir?
İşleminin sonucu hangisidir?
 Yandaki çıkarma işleminin sonucu kaçtır?
Ya da Yandaki çıkarma işleminin sonucu kaçtır?
 Yandaki çıkarma işleminin sonucu kaçtır?
Veya Yandaki çıkarma işleminin sonucu kaçtır?
Yandaki çıkarma işleminin sonucu kaçtır?

       3.Sınıf Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi Testi Hakkında:

      Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testi özellikle etkileşimli bir çalışmadır. Yani bilgisayar ortamında çözmek için hazırlanmıştır. İnteraktif Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testini çözmek için Başla butonuna basmalısınız. Ancak böylelikle soru ve cevapları görebilirsiniz. Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testinde yön oklarını kullanarak önceki ve sonraki soruları açabilirsiniz. İsterseniz liste bölümünden istediğiniz soruyu da seçebilirsiniz. Özellikle Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testi öğrenme hedeflidir. Yani test çözerken öğrenmenizi sağlamak için hazırlanmıştır.

      Test Yapısı ve Değerlendirme:

      Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testi özellikle dinamik bir yapıya sahiptir. Yani soru ve seçeneklerin yerleri sürekli değişmektedir. Böylelikle Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testini tekrar tekrar çözebilirsiniz. Çünkü her tekrarda aynı konuda yeni bir test karşınıza çıkacaktır. Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testinde genellikle kalıcı öğrenme hedeflenmiştir. Bu nedenle soru ve cevaplar yer değiştirerek ezber önlenmiştir. Örneğin Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testini çözdünüz. Değerlendir butonuna bastınız. Karşınıza çıkan raporda başarı yüzdeniz görülecektir. Eğer eksikleriniz varsa tekrar çözmeniz sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testini tekrar inceleyerek cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz. Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testini çözerken her soruya birden fazla cevap verme hakkınız vardır. Yani istediğiniz sorudan başlayabildiğiniz gibi istediğiniz zaman cevabınızı da değiştirebilirsiniz. Ancak cevabınızı değiştirseniz bile değerlendirmeye alınacaktır. Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testinde genellikle verdiğiniz her yanlış cevap puanınızı azaltacaktır. Bu nedenle doğru cevap vermeye özen gösteriniz.

      Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi Konu Testinin Hazırlanışı:

      Testlerimiz özellikle MEB kazanımları doğrultusunda hazırlanmıştır. Bu nedenle Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testi hazırlanırken ders kitaplarından yararlanılmıştır. Yani Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testinde ders içerikleri kullanılmıştır. Diğer yandan sınıf içi uygulamalardan da yararlanılmıştır. Üstelik Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testi alanında uzman öğretmenlerin katkısıyla oluşturulmuştur. Böylelikle Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testinin başarılı olması hedeflenmiştir.

testimiz.com

      Telif Hakkı:

      Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testi özellikle özgün bir çalışmadır. Testlerimiz genellikle intihal denetimi yapıldıktan sonra yayınlanmaktadır. Ancak Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi testinin telif hakkı testimiz.com sitesine aittir. Bu nedenle ticari amaçla kullanılamaz. Onluk Bozarak Çıkarma İşlemi genel eğitim amaçlıdır. Ancak başka amaçla kullanmak izne tabidir.